Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality stránek

 9.11. - Po půl roce se hlásím,že žiju :-D Tento rok je nestkuečně hektický a okolo Falca se nic neděje,takže mě mrzí,že není ani o čem psát :-( Proto jsem udělala rozhovor s mou kamarádkou o knize "Falco lebt", kterou nedávno dočetla. Článek najdete v rubrice "FALCO PROJECTS" !

8.5. -Konečně jsem něco přidala nového. A to článek o Sázava festukde vystoupí "Falco band" najdete ho ve "Falco News" a také jsem zaktualizovala v "Zajímavostech" článek Falcovo citáty,tak mrkněte :-)

 

19.2. - Dnes má náš Hans 56. narozeniny. Přeju mnoho fanoušků,mnoho nových věcí -snad ještě nějaké jsou a měsíc Falca se nám pomalu chýlí ke konci,tak vyražte na nějakou akci do Vídně,kde to v tohle období Falca vždy žije! :-) Dnes mě potěšil Amadeus v rádiu,bohužel už nevím,kde to bylo přesně :(

18.9. - Za prvné se omlouvám,že píšu tak pozdě,ale je toho hodně ve škole. Mám toho opravdu až po krk. Ale teď už k Falcovi :-) Stalo se spoustu nových věcí na jeho poli. Právě vyšly nová remasterovaná alba, a to Out of the Dark a Nachtflug. Koukala jsem na tracklisty a vůbec to nezní špatně. Ovšem horší bude i cena.  Každé album stojí 20 euro. Také vyjde album plné Falcových remixů a vzásných verzí,to je kupodivu levnější, za 17 euro. Aspoň na těchto stránkách jsou tyto ceny uvedeny http://www.buch.de/shop/bde_mu_hg_startseite/artikeldetails/so80s_so_eighties_presents_falco/falco/EAN0814281010241/ID33168463.html?jumpId=3009760 . Dále kdo sleduje Vyprávěj,mohl minulý týden v díle "Havel na hrad" slyšet Falca! Byl tam Amadeus a Wiener Blut. Tento díl je dostupný v archivu,kdo chce pusťte si ho,stojí za to,je tam všude Vídeň :-) 

17.9 - Od dnešního dne navštívite -li mou stránku,máte možnost slyšet Falcovo písničky přímo tady :-) Speciální poděkování za pomoc má u mě Kamča Ondruchová :-)

1.9. 2012 - Opravdu se omlouvám o tak velkou odmlku,ale bylo toho strašně moc. Mno,jako omluvu přidávám 4 kapitoly z knihy FALCO LEBT,které si můžete přečíst. Ne,přímo musíte :-D Na poli Falca nic nového,snad jen to,že jeho byt se stále neprodal a na Ebay se draží jeho rukopisy. U mě ve sbírce se zatím objevil obraz s Falcem a portrét nakreslený tužkou :-)

29.5. Do rubriky FALCO PROJECTS je přidán rozhovor se mnou o Falcovi :-) Tak se jukněte. Dnes jsem také zjistila,že jsem místo Alba Data de Groove objednala Maxi-singl :-D Což mě ale zároveň naštvalo :-( 

28.5. - Dnes mi konečně přišla deska Data de Groove! A ne jen tak jaká ;-) Je to americké vydání. Tam mám velkou radoost :-) Nedávno mi falco-fanoušek Josef Falkenflug daroval pár vzácností : různé články o Falcovi a hlavně CD singl "Naked" :-) Ještě jednou mu děkuji. Co nejdříve vše zdokumentuji. Také se chystá se mnou rozhovor,máte-li proto nějaké otázky pište namůj e-mail Europa@seznam.cz

 7.4 - Vznikla nová rubrika "Falco Lebt"! Najdete zde překady článků a seznámení s knihou,která nese stejný název.

5.4. - Falcův byt je na prodej,samozřejmě za šílenou cenu :-D Ovšem,stál by za to ;-) Musíme spáchat Banküberfall :-) http://kurier.at/immo/4491063-riesenansturm-auf-falcos-penthouse.php

29.3. 2012 - Dnes jsem se rozhodla pro vytvoření této stránky,kde najdeme všechny podrobnosti o tom,jaké články se sem přidali,nebo co se v nejbližší době sem chystá ;-) Musím připomenout,že je tento den i tak významný. Před 26 lety dobyl Falco Ameriku se svým hitem Rock me Amadeus ;-) Píseň se držela celé tři týdny! Kdo umí,umí ;-) Dále proběhla aktualizace článku "Víte,že..." v rubrice ZAJÍMAVOSTI. V nejbližší době se chystám udělat fotky mé nové Falco sbírky,která se OPRAVDU rozrostla o parádní hříbky ! :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář