Jdi na obsah Jdi na menu

Josef Falkenflug meets Europa

3. 8. 2011

 V pátek 24.6. (ano,píšu o tom trochu pozdě,za což se předem omlouvám) jsem měla velmi náročný den. Se školou jsme měli exkurzi, tudíž návrat zase bůhví kdy, a odpoledne se měl uskutečnit můj 1. Falco meeting ;-) A to s Josefem Falkenflugem,který „flugtil“ v našem okolí, takže se stavil.

Počasí už celý den nepřálo, a poněvač byla školní exkurze (ještě k tomu z oboru matiky a fyziky :-D) uspořádaná venku, nikdo z počasí nebyl nadšen. Ani já ne, když jsem jen tak tak v domluveném čase přilétla na náměstí za Flugem.

Ale to trochu předbíhám, problém ovšem byl, že jsem nevěděla, jak Falkenflug vypadá. Předem mi řekl, že bude mít na sobě bílou kšiltovku. Ale ono na tom městě mělo dost lidí bílé kšiltovky :-D Jednoho takového už jsem chtěla oslovit, ale na štěstí jsem si vzpomněla, že pro upřesnění srazu jsme se měli sejít před naší radnicí.

 Dorazila jsem k radnici a tam už vyčkával Josef Falkenflug. Oba dva jsme byli rádi, že se konečně osobně vidíme a zašli spolu do blízké cukrárny. Tam si sedli a povídali snad 2 a půl hodiny J. Nejen o Falcovi, ale i co je u nás nového.

Taky došlo na malé dárečky ;-) Já jsem Josefa obdarovala našimi městskými novinami, kde se zmiňují o Falcovi (které jsem chtěla vzít i na srpnový FalcoSraz,ale dopadlo to trochu jinak :-D). A já na oplátku dostala…. no,to budete vážení mrkat ;-) Singl Out of the Dark J Ten mi chyběl (mě chybí věcí :-D), a řekla bych, že pro každého sběratele je to povinnost. Takže jsem byla velmi nadšená! Jako bonus jsem dostala „placku“ s Falcem, kterou jsem si hned připnula na tašku.

Poté jsem Falkenfluga doprovodila na „autobusák“ a já pokračovala hezky domů.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář